Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXIII Sesja Rady Gminy w Będzinie".
Przyjęcie porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy na 2021 r. (projekt nr 1)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Będzino na lata 2021-2029 (projekt nr 2)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2020-2022 (projekt nr 4)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie utworzenia mieszkania chronionego wspieranego oraz określenia zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym wspieranym (projekt nr 6)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie w sprawie wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego (projekt nr 7)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Będzino na lata 2021-2025 (projekt nr 8)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Będzino na rok 2021 (projekt nr 9)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie zmiany „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Będzino na lata 2012–2032” (projekt nr 10)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Będzino na 2021 rok Nr XXXI/196/21 Rady Gminy w Będzinie z dnia 28 stycznia 2021 r. (projekt nr 11)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |
Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały w sprawie połączenia jednostek organizacyjnych: Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie oraz ośrodków wsparcia Dzienny Dom Pobytu "Pod Świerkami" w Tymieniu i Klub Senior+ w Mścicach (projekt nr 5)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | nieobecny |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Lucyna Parol | za |
5 | Joanna Banaszczak | za |
6 | Eugenia Imbiorowska | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Andrzej Nożykowski | za |