Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy w Będzinie".
Przyjęcie porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Lucyna Parol | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Tomasz Baczyński | za |
6 | Andrzej Jóźwiak | za |
7 | Adam Gołębiewski | za |
8 | Piotr Kołpacki | za |
9 | Grzegorz Sztulc | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Diana Kret | za |
12 | Sławomir Bryliński | za |
13 | Andrzej Nożykowski | za |
14 | Mariusz Gosławski | nieobecny |
15 | Eugenia Imbiorowska | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Koszalińskiemu na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 3508Z na odcinku Mścice – Dobiesławiec”; (Projekt nr 1)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Lucyna Parol | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Tomasz Baczyński | za |
6 | Andrzej Jóźwiak | za |
7 | Adam Gołębiewski | za |
8 | Piotr Kołpacki | za |
9 | Grzegorz Sztulc | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Diana Kret | za |
12 | Sławomir Bryliński | za |
13 | Andrzej Nożykowski | za |
14 | Mariusz Gosławski | nieobecny |
15 | Eugenia Imbiorowska | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Koszalińskiemu na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 3508Z na odcinku Mścice – Dobiesławiec”; (Projekt nr 2)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Lucyna Parol | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Tomasz Baczyński | za |
6 | Andrzej Jóźwiak | za |
7 | Adam Gołębiewski | za |
8 | Piotr Kołpacki | za |
9 | Grzegorz Sztulc | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Diana Kret | za |
12 | Sławomir Bryliński | za |
13 | Andrzej Nożykowski | za |
14 | Mariusz Gosławski | nieobecny |
15 | Eugenia Imbiorowska | nieobecny |