Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy w Będzinie".
Przyjęcie porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Przyjęcie protokołu z XI Sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie sprzeciwu wobec planowanej realizacji inwestycji polegającej na budowie zakładu do produkcji środków poprawiających właściwości gleby z komunalnych osadów ściekowych na działce numer 140/1 położonej w Łeknie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie poparcia dla remontu odcinka drogi krajowej nr 11 w Mścicach
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru od osób fizycznych podatków: rolnego, leśnego i od nieruchomości w drodze inkasa, określenia inkasentów oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso na terenie Gminy Będzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Tomasz Baczyński | za |
8 | Andrzej Jóźwiak | za |
9 | Adam Gołębiewski | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Eugenia Imbiorowska | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały nr X/83/19 z dnia 30 sierpnia 2019 roku w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy oraz niektórych innych składników wynagrodzenia
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |