Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XI Sesja Rady Gminy w Będzinie".
w sprawie zmiany porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
w sprawie przyjęcia protokołu z X Sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy Będzino na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | wstrzymał się |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Adam Gołębiewski | za |
11 | Piotr Kołpacki | za |
12 | Grzegorz Sztulc | za |
13 | Krystyna Najdzion | za |
14 | Diana Kret | za |
15 | Sławomir Bryliński | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Będzino na 2019 rok Nr IV/17/18 Rady Gminy w Będzinie z dnia 28 grudnia 2018 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Będzino na lata 2019 – 2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | wstrzymał się |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru od osób fizycznych podatków: rolnego, leśnego i od nieruchomości w drodze inkasa, określenia inkasentów oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso na terenie Gminy Będzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Będzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie gminy Będzino w części obrębu geodezyjnego Strzeżenice
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie podziału sołectwa Będzinko na sołectwa: Będzinko i Barnin/Zagaje
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Agnieszka Gębura | za |
4 | Mariusz Gosławski | za |
5 | Lucyna Parol | za |
6 | Joanna Banaszczak | za |
7 | Eugenia Imbiorowska | za |
8 | Tomasz Baczyński | za |
9 | Andrzej Jóźwiak | za |
10 | Piotr Kołpacki | za |
11 | Grzegorz Sztulc | za |
12 | Krystyna Najdzion | za |
13 | Diana Kret | za |
14 | Sławomir Bryliński | za |
15 | Adam Gołębiewski | nieobecny |