Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "(75) LXXV Sesja Nadzwyczajna Rady gminy Będzino".
Druk nr 1 – uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Będzino na 2023 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Grzegorz Sztulc | za |
11 | Krystyna Najdzion | za |
12 | Diana Kret | wstrzymał się |
13 | Sławomir Bryliński | za |
14 | Andrzej Nożykowski | za |
15 | Lucyna Parol | nieobecny |
Druk nr 2 – uchwała w sprawie szczegółowego sposobu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Grzegorz Sztulc | za |
11 | Krystyna Najdzion | za |
12 | Diana Kret | za |
13 | Sławomir Bryliński | za |
14 | Andrzej Nożykowski | za |
15 | Lucyna Parol | nieobecny |
Druk nr 3 – uchwała zmieniająca uchwałę nr LXXIII/398/23 Rady Gminy Będzino z dnia 28 lutego 2023 roku w sprawie ustalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Będzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Grzegorz Sztulc | za |
11 | Krystyna Najdzion | za |
12 | Diana Kret | za |
13 | Sławomir Bryliński | za |
14 | Andrzej Nożykowski | za |
15 | Lucyna Parol | nieobecny |