Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "(74) LXXIV Sesja Rady Gminy Będzino".
Porządek obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Protokół nr LXV z dnia 12 października 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Protokół nr LXVI z dnia 28 października 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Protokół nr LXVII z dnia 25 listopada 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Protokół nr LXVIII z dnia 30 listopada 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Protokół nr LXIX z dnia 20 grudnia 2022 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 1 – Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Będzino na rok 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 2 – Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Będzino na lata 2023-2034
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 3 – Uchwała w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Będzino na rok 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 4 – Uchwała w sprawie udzielenie pomocy finansowej dla Województwa Zachodniopomorskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 5 – Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Koszalińskiemu na realizację zakupu nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 6 - Uchwała w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Ponadlokalnego dla Koszalińsko - Kołobrzesko - Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021 – 2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 9 – Uchwała w sprawie określenia zasad udzielania pomocy w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 10 – Uchwała w sprawie przystąpienia Gminy Będzino do realizacji Programu„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2023” realizowanego w ramach Funduszu Solidarnościowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 11 – Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Będzino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 12 – Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność osób pełniących obowiązki Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |
Projekt nr 13 – Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność pełniącej obowiązki Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Grudzień | za |
2 | Andrzej Krawiec | za |
3 | Mariusz Gosławski | za |
4 | Joanna Banaszczak | za |
5 | Eugenia Imbiorowska | za |
6 | Tomasz Baczyński | za |
7 | Andrzej Jóźwiak | za |
8 | Adam Gołębiewski | za |
9 | Piotr Kołpacki | za |
10 | Krystyna Najdzion | za |
11 | Sławomir Bryliński | za |
12 | Andrzej Nożykowski | za |
13 | Lucyna Parol | nieobecny |
14 | Grzegorz Sztulc | nieobecny |
15 | Diana Kret | nieobecny |